درباره ما

 

درباره کیهان ملک

کم کم زمان خرید روزنامه و جستجوی منزل در بین آگهی ها، یا هزینه آگهی کردن در نیازمندیها و همچنین رفت و آمد بین بنگاه‌های معاملات رو به نزول است . ضرب آهنگ سرعت زندگی و جامعه با شتاب بالایی رو به تند شدن است و ما نیازمند همسو کردن معاملات و تعاملات خویش با این سرعت می باشیم. برای عقب نماندن از این قافله ما نیازمند استفاده از ابزارهای نوین مانند وب سایت و اپلیکیشن هستیم تا اطلاعات خود را بسرعت و شفاف به همدیگر انتقال دهیم. هر انسانی در طول عمر خویش حداقل یک معامله ملک دارد و در بسیاری از موارد افراد تعداد زیادی معامله ملک انجام می دهند که نیازمند اشرافیت اطلاعاتی و کمک های مشاوره ای می باشد.

مجموعه کیهان ملک تبریز سعی دارد تجربه شیرین معامله مسکن در استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز را با شما تجربه نماید. کیهان ملک تبریز ماموریت دارد با در نظر گرفتن ترافیک زندگی امروزی، خرید و فروش و اجاره ملک های مسکونی و تجاری را ساده، سریع، منصفانه و شفاف نماید. علاوه بر فعالیت حضوری، با ایجاد وب سایت و اپلیکیشن کیهان ملک و کارشناسان بسیار با تجربه سعی می کند یک بستر مناسب، امن و مرجع و منبع قابل اطمینانی برای ارائه اطلاعات و معاملات ملکی ایجاد کند . 

کیهان ملک آگاه است اعتمادسازی در این مسیر بسیار تعیین کننده و سخت می باشد و تمام سعی و توان خویش را برای محافظت از اعتماد مردم انجام می دهد.کیهان ملک تلاش دارد فرآیند معاملات ملک شامل خرید و فروش، رهن و اجاره ، مشارکت در ساخت و پیش فروش واحد را در مواردی مانند ملک های مسکونی، اداری، تجاری، سوئیت، ملک کلنگی و زمین، با ارائه اطلاعات کافی و کارشناسی تخصصی، یک بستر مناسب و شرایط یک معامله منصفانه و عادلانه را فراهم نماید.


درباره موسس کیهان ملک

دکتر جمشید امیدی از سال 1378 بصورت رسمی وارد حوزه مسکن و ساخت و ساز گردید و با توجه به عملکرد مثبت ایشان و گروه کاری تحت مدیریت ایشان،  پروژه های متعددی در تبریز، تهران و اصفهان بصورت مستقیم و در مواردی بعنوان مشاور ارشد واگذار گردید . ایشان حساسیت ویژه ای در انجام پروژه های تحت قرارداد، بصورت اصولی، قانونی و همچنین تاکید ایشان بر امانتداری از اعتماد مردم می باشد.
دکتر جمشید امیدی دارای مدرک دانشگاهی معمار پایه یک می باشد که در زیر بتعدادی از افتخارات ایشان اشاره می گردد.

  • عضو رسمی و فعال انجمن انبوه سازان استان آذربایجان شرقی
  • تسلط کامل بر مباحث 21 گانه مقررات ملی ساختمان
  • احداث نزدیک به 500 واحد مسکونی، تجاری و اداری در تبریز، تهران و اصفهان
  • مشاور پروژه های متعدد در حوزه ملک مسکونی و تجاری اداری
  • مشاور ارشد سرمایه گذاری در بسیاری از پروژه های استان
  • مشاور  سبک سازی و استفاده از سازه های مدرن طبق قوانین روانشناسی و شهرسازی

دکتر جمشید امیدی علاوه بر فعالیت در حوزه ملک، دارای دکتری تخصصی مدرس دانشگاه بوده و مولف 53 عنوان مقاله و 7 جلد کتاب می باشند. از معروفترین کتاب دکتر امیدی میتوان به کتاب آموزش کارآفرینی در مدارس اشاره نمود.